Zvládni to s Peťkou

Pracujem ako certifikovaný poradca aktívne životného štýlu. Mojou špecializáciou je úprava jedálnička a poradenstvo vo výbere správnych potravín, úprava hydratačného režimu, nastavenie makroživín v strave ako aj denná podpora a prísun informácií.

Ak chceš začať na sebe pracovať - stačí sa len rozhodnúť.

VÝZVA ZDRAVÉHO TELA A MYSLE

Vyber si svoj program. Limitovaná ponuka programu BRONZ, SILVER a GOLD

V každom programe získaš kotteil - ním nahradíš raňajky. Koktejl má 3x menej kalórii ako bežné raňajky, tj menej kalórii príjmeš ako spáliš a budeš chudnúť. Naviac, koktejl je prírodný, rastlinný, zdravý a chutný. Dodá ti správne množstvo bielkovín, ktoré ťa zasýti. Dodá ti vlákninu tj detoxikuje. Dodá ti vitamíny a minerály, tj zlepšuje zdravie. Každý program obsahuje jedálniček a poradenstvo. 

 • PROGRAM GOLD
 • koktejl na chudnutie (27 raňajok)
 • 59,99
 • v cene v AKCII naviac:
 • spalovač tukov thermocompleat (8ks)
 • 27 video receptov na chudnutie
 • 27 video cvičení na chudnutie
 • 27 video kurz chudnutia a zdravia
 • 27 afirmácii mysle pre jednoduchšie chudnutie
 • osobné poradenstvo profi trénera
 • taška darček
 • šejker zadarmo
 • možnosť dokúpiť výživu na chudnutie tu
 • mám záujem (klik)

NOVINKA - KAŽDÝ DEŇ SA PRIDÁVAJÚ NOVÍ ĽUDIA

KEĎ CHCEŠ ZAČAŤ

Práve pre ľudí, ktorí nepoznajú moju prácu alebo nepoznajú mňa ako poradcu, ponukám program "VÝZVA ZDRAVÉHO TELA A MYSLE " kde je možnosť vybrať si výzvu na 6 dní, aby ste sa oboznámili so mnou ako poradcom ale aj s funkčnými potraviny a vyskúšali si 6 dní na zmenu.

AK SI UŽ MOJIM KLIENTOM/ČLENOM

Ak ma už poznáš - si mojim klientom, tak pre teba je tu "VÝZVA S PARŤÁKOM". Pridaj sa do výzvy ty a tento link 7777777.sk/zvladni-to-s-petkou/ pošli osobe s ktorou chceš ísť spoločne do výzvy. Navzájom sa budete "ťahať", podporovať a k tomu obaja získate dennú podporu, rady, tipy, recepty a hlavne motiváciu k tomu aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ.
Čo je bonus pre teba? Ty máš túto výzvu úplne ZADARMO (s podmienkou raňajokovať Formulu 1)

NOVINKA - na 3 dni ZADARMO

Pre koho je táto FREE VÝZVA URČENÁ? Nepoznáš mňa (Peťku), nepoznáš akým spôsobom pracujem s klientami, nepoznáš moje funkčné techniky, nepoznáš a niesi zatial 100% presvedčený(á).O MNE

Síce mi to trvalo trošku dlhšie, ale aj napriek tomu som zistila čo ma v živote baví a napĺňa.

Boli Vianoce 2006, a práve vtedy sa mi otočil život naruby. Hospitalizovali ma v nemocnici s veľmi vážnou chorobou: Steven-Johnsonov syndróm. Nebudem rozvádzať príznaky ani medicínske výsledky. Dôležité je to, že som zistila silu svojho podvedomia a túžbu ŽIŤ.

Po niekoľkých týždňoch prišiel okamih, kedy mojej mamke oznámili aby sa so mnou "rozlúčila" pretože rána sa nedožijem. Napriek tomu, že som ani nedokázala zdvihnúť prst na ruke, tak moje vedomie a podvedomie bolo tak silné, že po tomto okamžiku sa začal môj zdravotný stav zlepšovať. V hlave sa mi odohrával boj, bola som príliš mladá a nič záslužne som nedokázala, tak prečo by som mala opustiť tento svet? Dostala som sa z toho najhoršieho a žijem. Zdravotné problémy a návštevy u lekárov ma prenasledovali ďalších 8 rokov. Musel prísť ďalší kopanec - problémy pohybového aparátu, tak vážné, že som mala problém prejsť zo spálne do obývačky. A moja reumatologička vyhlásila, že si na tú bolesť musím zvyknúť a že ako 30-ročná budem odkázana na vozík. "A dosť!" .... povedala som si.
A tu začala moja cesta za zdravím...

CESTA ZA ZDRAVŠOU BUDÚCNOSŤOU

Začala som študovať ako funguje ľudský organizmus, aký vplyv má na naše zdravie pitný režim a pravidelná strava. Čo v strave nesmie chýbať a čo treba do stravy doplniť aby naše telo fungovalo ako hodinky.

Dokázala som si zlepšiť svoj zdravotný stav a zvýšiť kvalitu života. Po dlhých rokoch môžem bez problémov chodiť na túry a športovať.

Dostala som sa do Klubu zdravého životného štýlu v Košiciach, kde som sa rozhodla: "Ak som dokázala pomôcť sama sebe skvalitniť život, tak prečo by som nemohla pomôcť aj ostatným."Navštevujem všetky školenia, zúčastňujem sa seminárov a prednášok s poprednými doktormi a ľuďmi, ktorí v tejto profesii pracujú už niekoľko rokov. A samozrejme vzdelávam sa deň, čo deň čítaním výberovej a vedeckej literatúry. Táto práca ma napĺňa, pretože sa dokážem vcítiť do kože ľudí, ktorí majú zdravotný problém, ale aj do kože tých, ktorí potrebujú regulovať svoju telesnú hmotnosť. 


A pomocou mojich znalostí, ale aj bohatého programu nášho Klubu dokážem pomôcť ľuďom zmeniť ich životný štýl. A práve preto som založila "KLUB U PEŤKY" Pomáhať a radiť ľudom ako docieliť svoj životný štandart v zdraví, životnom štýle a pritom byť finančne slobodní. 

Som zakladateľka "Klubu u Peťky" ako aj inovátorm v starostlivosti o klienta. Mením ľuďom životný štýl a individuálne pristupujem ku každému jednému z kientov, ako aj k jeho potrebám, informáciám a znalostiam.

Spokojnosť a výsledky klienta sú na poprednom mieste.  

Mojich klientoch vzdelávam v oblasti zdravého životného štýlu.