EXTRAVAGANZA Stockoholm, Švédsko 25-27.9.2020

31.01.2020

VSTUPENKY NA EXTRAVAGANZU SÚ ODTERAZ V PREDAJI! 

Predaj vstupeniek na najväčšiu akciu v kalendári regiónu Európa a Afrika je zahájený a všetci ste pozvaní. Pridajte sa k nám na akciu 2020 Extravaganza a oslávme spoločne 40. rokov Herbalife Nutrition. Objednajte si vstupenky ešte dnes a začnite plánovať vašu cestu do Štokholmu! 

Objednajte si vstupenky online v 4 rýchlych krokoch - a vďaka našej mobile friendly objednávkovej stránke by to nemohlo byť jednoduchšie! Kliknite sem a stiahnite si jednoduchý návod, ktorý vás prevedie objednávacím procesom.

HEADLINE LINE SUBHEADLINE PARAGRAPHS

Všimnite si, že ceny sú znázornené a účtované v SEK (Švédske koruny). Konečná účtovaná čiastka je závislá na miestnych bankových poplatkoch a dennom výmennom kurze platnom pre poskytovateľov vašej platobnej karty).

*Noví Plne kvalifikovaní Supervízori od 1. januára 2020 (objemový mesiac december 2019). Táto vstupenka bude dostupná len na obmedzenú dobu.

Možnosti platby: Visa / MasterCard / American Express a bankový prevod. Vstupenky sú neprenosné a nevratné.

Navštívte stránky akcie 2020 Europe & Africa HN Extravaganza! Tu nájdete všetky aktuálne informácie, ktoré k Štokholmskej akcii potrebujete. KLIK TU 

VYPOČUJTE SI NÁŠHO BUDÚCEHO GENERÁLNEHO RIADITEĽA JOHNA AGWUNOBIHONA ŽIVO Z PÓDIA V ŠTOKHOLME

John Agwunobi, spolu-prezident a hlavný vedúci pre odbor zdravia a výživy zaujme miesto generálneho riaditeľa dňa 30. marca. Pridajte sa k nám na akciu Europe & Africa Extravaganza v Štokholme a vypočujte si nášho nového lídra a zistite viac o našej vízii pre budúcnosť. 

ZAČNITE SI PLÁNOVAŤ VAŠU CESTU DO ŠTOKHOLMU - POZRITE SI AGENDU*


OZNAMUJEME

VIP KONCERTNÝ ZÁŽITOKV ŠTOKHOLME 
Získajte pamätný Zlatý, Strieborný alebo Bronzový VIP Koncertný zážitok a odmeňte sa skvelou zábavou na akcii 2020 Europe and Africa Extravaganza! 

AKO SA KVALIFIKOVAŤ


Otvorené všetkým Supervízorom ktorí dosiahnu najmenej 40,000 Kvalifkačných bodov* v objemových mesiacoch od marca do augusta 2020**
*Kvalifikačné body = TVP + Bonusové body 

7,000 Bonusových bodov bude pridelených za každého osobne sponzorovaného nového Supervízora až do počtu 3 nových Supervízorov (výhradne v 1. spodnej línii), ktorí dosiahnu status Supervízora k 1. marcu až 1. septembru 2020 (objemové mesiace február až august 2020)***.

Maximálny Bonus = 21,000 VP (3 noví Supervízori) 

*Kvalifikačné body = TVP + Bonusové body
**Kvalifikačné obdobie pro VIP Koncert: marec - august 2020 (objemové mesiace). Šeky vyplatené od apríla do septembra 2020. Ktorýkoľvek z mesiacov môže byť mesiacom zahájenia kvalifikácie.
***Kvalifikačné obdobie pre nových Supervízorov ako Bonusových prispievateľov: objemové mesiace február - august 2020, SP status od 1. marca až 1. septembra 2020. Poznámka: Aby mohli byť ako Bonusoví prispievatelia uznaní taktiež noví Supervízori kvalifikovaní 1-mesačnou metódou, musia sa kvalifikovať na Supervízora najneskôr v objemovom mesiaci júl 2020.
Poznámka 2: Pre účasť na VIP Koncertnom zážitku musíte mať zakúpenú vstupenku na Extravaganzu. Váš manžel/-ka alebo životný partner/-ka bude taktiež musieť mať vstupenku na Extravaganzu (i v prípade, že sa plánuje zúčastniť iba VIP Koncertného zážitku).