EXTRAVAGANZA Stockoholm, Švédsko 25-27.9.2020

31.01.2020

VSTUPENKY NA EXTRAVAGANZU SÚ ODTERAZ V PREDAJI! 

Predaj vstupeniek na najväčšiu akciu v kalendári regiónu Európa a Afrika je zahájený a všetci ste pozvaní. Pridajte sa k nám na akciu 2020 Extravaganza a oslávme spoločne 40. rokov Herbalife Nutrition. Objednajte si vstupenky ešte dnes a začnite plánovať vašu cestu do Štokholmu! 

Objednajte si vstupenky online v 4 rýchlych krokoch - a vďaka našej mobile friendly objednávkovej stránke by to nemohlo byť jednoduchšie! Kliknite sem a stiahnite si jednoduchý návod, ktorý vás prevedie objednávacím procesom.

HEADLINE LINE SUBHEADLINE PARAGRAPHS

Všimnite si, že ceny sú znázornené a účtované v SEK (Švédske koruny). Konečná účtovaná čiastka je závislá na miestnych bankových poplatkoch a dennom výmennom kurze platnom pre poskytovateľov vašej platobnej karty).

*Noví Plne kvalifikovaní Supervízori od 1. januára 2020 (objemový mesiac december 2019). Táto vstupenka bude dostupná len na obmedzenú dobu.

Možnosti platby: Visa / MasterCard / American Express a bankový prevod. Vstupenky sú neprenosné a nevratné.

Navštívte stránky akcie 2020 Europe & Africa HN Extravaganza! Tu nájdete všetky aktuálne informácie, ktoré k Štokholmskej akcii potrebujete. KLIK TU 

VYPOČUJTE SI NÁŠHO BUDÚCEHO GENERÁLNEHO RIADITEĽA JOHNA AGWUNOBIHONA ŽIVO Z PÓDIA V ŠTOKHOLME

John Agwunobi, spolu-prezident a hlavný vedúci pre odbor zdravia a výživy zaujme miesto generálneho riaditeľa dňa 30. marca. Pridajte sa k nám na akciu Europe & Africa Extravaganza v Štokholme a vypočujte si nášho nového lídra a zistite viac o našej vízii pre budúcnosť.