-3 DEŇ

03.06.2020

BEZPLATNÁ VÝZVA ZDRAVÉHO TELA A MYSLE

Len za 3 dni spoznaj, čo sú to VÝZVY - dostaneš maximum informácii, spoznáš systém, podporu, výsledky...

Cieľom je:

 • aby si začal(a) so zmenou a zdravým životným štýlom
 • aby si spoznal(a) čo sú to VÝZVY
 • aby si bez pochýb začal(a) 1. VÝZVU  - lacnú a perfektne funkčnú a pomocou nej dosiahol(a) výsledky
 • každý deň budeš mať 5 úloh, ktoré ťa nasmerujú k vytúženým výsledkom

1. ÚLOHA

V úlohe číslo 1. vo VÝZVACH dostaneš každý deň krátke cca 1 minutové video na zdravé raňajky. V každej VÝZVE budeš mať v cene aj Formula 1 koktejlovú zmes, z ktorej si pripravíš zdravé, nízkokalorické prírodné raňajky. Formula 1 obsahuje rastlinné bielkoviny, 25 vitamínov a minerálov, vlákninu. Príprava je za minútku. 

Keďže si v bezplatnom ukážkovom dni a ešte nemáš najlepšie raňajky - Formula 1 k dispozícii, pozri si skvelý video recept na Cibuľové muffiny. Klikni na video nižšie.

2. ÚLOHA

V úlohe číslo 2. vždy radíme ohľadne výživy. Vo výzvach 1. až 7. sa postupne každý deň dozvieš hodnotné rady a informácie o jedálničkoch, stravovaní, potravinách, nápojoch, výžive. Denne si prečítaš tak hodnotné rady, že tvoje zdravie to výrazne pozitívne ovplyvní. Všetko bude vysvetlené jednoducho a tak aby si to dokázal(a) zaradiť do svojho bežného života.

Praktická ukážka aké rady denne dostávajú klienti vo VÝZVACH

Zdravý recept "RÝCHLA ŠOŠOVICA", pripravené za 10 minút, lacné a chutné jedlo, podporujúce zdravie pretože obsahuje veľa rastlinných bielkovín, vlákninu, vitamíny aj minerály. Má optimum kalórii tak podporuje udržiavanie váhy alebo chudnutie. Obsahuje bielkoviny a vlákninu tj zasýti a človek nehladuje.

3. ÚLOHA

V 3. úlohe každý deň dostaneš jedno krátke video do 5 minút. Zvládne ho každý aj začiatočník, ktorý je obézny. Cieľom nieje denne cvičiť 30 minút. Z praxe vieme že by to 90% ľudí nerobilo. Ale vieme, že ak cvičenie bude jednoduché a krátke, tak si ho zacvičí 9 z 10 ľudí vo VÝZVE.


Na ukážku si pozri a hľavne zacvič pár minút so Samanthou Cayton. Je to profesionálna trénerka, celosvetovo uznávaná a má milióny sledovateľov. Získali sme práva využívať jej videá, čo je pre teba skvelé, však? Samanta je vrcholová športovkyňa, ktorá sa zúčastnila aj Olympiády.

TU je krátke video cvičenie, tak šup najdi si chvíľku a poď si zacvičiť. Cieľom je rozhýbať metabolizmus. Urobíš veľa pre svoje zdravie. Kompletné základné cvičenie

link tu:  https://youtu.be/GBn9zakStno 


4. ÚLOHA

V 4. úlohe dňa sa dozvieš cez video skvelé rady. Sú to rady od certifikovaných koučov zdravého životného štýlu, od lekárov a vedcov. Informácie ktoré nikde inde nezískaš, sú prístupné výlučne cez VÝZVY.


Presvedč sa, že videá vo VÝZVACH sú jedinečné a ich hodnota je vysoká. Aj v tomto bezplatnom dni, ti ponúkame exkluzívnu nahrávku s Dr. Borisom Bajerom, špecializujúcim sa na výživu. Rady ktoré sa dozvieš, vieš dať okamžite do praxe, a výrazne ti zlepšia zdravie. 

Predstav si že takého megahodnotné video získaš každý deň, proste WOW.  Je to jednoduché, stačí vstúpiť do 1. VÝZVY

5. ÚLOHA


AFIRMÁCIA DŇA PRE LEPŠIU MYSEĽ

Afirmácia je kladné tvrdenie, utvrdenie, ubezpečenie, uznanie, uistenie, potvrdenie pravdivosti, súhlasu, správnosti. Afirmácie pre vás pripravili profesionálni psychológovia, tak aby vám afirmácie fungovali a každý deň ste mali zdravšiu, čistejšiu a pozitívnejšiu myseľ.

Ako treba s afirmáciou pracovať? Prečítaj ju pomaly a hlavne precítene. Je veľmi dôležité aby si si na toto cvičenie vyčlenil(a) pár minút v kľude, a precítil(a) obsah. Premýšlaj nad každým slovom a preciťuj ho.

K afirmácii je vždy pripojený obrázok. Sústreď sa na obrázok a premýšlaj nad obsahom afirmácie. Precíť pozitívne myšlienky pri pohľade na obrázok.

Vraciame a udržujem si svoje telo v stave optimálneho zdravia. Už sa uzdravujem. Som vďačný/á za svoje zdravie. Zaslúžim si dobré zdravie. Všetko v mojom tele je v úplnom poriadku. 

PREMÝŠLAJ

Všetko čo tu vidíš a skúšaš zadarmo, stojí vo 1. VÝZVE iba 2,5€ na deň. To je tak máličko, za tak hodnotný obsah. Veď za túto sumu máš ledva jednu kávu v bistre. 

Ak vstúpiš do 1. VÝZVY získaš denne:

 • messenger správu od svojho poradcu zdravého životného štýlu
 • koktejl Formula 1 pre sýte zdravé chutné raňajky
 • video recept zdravých raňajok, každý deň iná inšpirácia
 • odborné rady v jedálničku, potravinách, výžive, rady, postupy
 • video na každý deň s profesionálnou trénerkou Samanthou Clayton - vždy precvičíš inú partiu tela
 • denne profesionálne video so špičkovými radami, garantované vedou a výskumom
 • denne funkčná afirmácia od psychológov pre zdravšiu myseľ

Iba 2,50€ denne, stojí to za to? Získať lepšie zdravie, krajšiu postavu, nižšiu váhu, viac energie, chutné raňajky, vedomosti prinášajúce lepší jedálniček, viac sily... O tom je 1. VÝZVA


VÝNIMOČNÝ BONUS "PREMIOVÝ KLUB"

Každý klient, ktorý vstúpi do 1. VÝZVY dostane prístup do Facebook skupiny PREMIOVÝ KLUB. Tak hodnotný obsah snáď nemá žiadna nutričná skupina na Facebooku. Presvedč sa o tom v 2 minutovom videu nižšie.