-2. DEŇ

03.06.2020

BEZPLATNÁ VÝZVA ZDRAVÉHO TELA A MYSLE

Včera si videl(a) jeden bezplatný deň. Samozrejme vstup do VÝZVY 1 so sebou prináša ešte viac informácií a rád na vyššej úroveni, takže sa určite správne rozhodni. Jedná sa predsa o tvoje zdravie a lepší život.

Ak si potrebuješ čokoľvek pripomenúť alebo pozrieť z -3. dňa klikni tu: https://www.7777777.sk/l/den-3free/

Cieľom je:

 • aby si začal(a) so zmenou a zdravým životným štýlom
 • aby si spoznal(a) čo sú to VÝZVY
 • aby si bez pochýb začal(a) 1. VÝZVU - lacnú a perfektne funkčnú a pomocou nej dosiahol(a) výsledky
 • každý deň budeš mať 5 úloh, ktoré ťa nasmerujú k vytúženým výsledkom

1. ÚLOHA

V úlohe číslo 1. vo VÝZVACH dostaneš každý deň krátke cca 1 minutové video na zdravé raňajky. V každej VÝZVE budeš mať v cene aj Formula 1 koktejlovú zmes, z ktorej si pripravíš zdravé, nízkokalorické prírodné raňajky. Formula 1 obsahuje rastlinné bielkoviny, 25 vitamínov a minerálov, vlákninu. Príprava je za minútku. 
Keďže si v bezplatnom ukážkovom dni a ešte nemáš najlepšie raňajky - Formula 1 k dispozícii, pozri si zdravý video recept Quinoa so zeleninou. Klikni na video nižšie.


2. ÚLOHA

V úlohe číslo 2. vždy radíme ohľadne výživy. Vo výzvach 1. až 7. sa postupne každý deň dozvieš hodnotné rady a informácie o jedálničkoch, stravovaní, potravinách, nápojoch, výžive. Denne si prečítaš tak hodnotné rady, že tvoje zdravie to výrazne pozitívne ovplyvní. Všetko bude vysvetlené jednoducho a tak aby si to dokázal(a) zaradiť do svojho bežného života.

Praktická ukážka aké rady denne dostávajú klienti vo VÝZVACH

Zdravý recept "CHUTNÁ RYBA", opäť rýchlo pripravené za 10 minút, lacné a chutné jedlo, podporujúce zdravie pretože obsahuje veľa bielkovín, vitamíny aj minerály a hlavne Omega-3. Má optimum kalórii, tak podporuje udržiavanie váhy alebo chudnutie. Obsahuje bielkoviny  tj zasýti a človek nehladuje. O Omega3 s naučíš vo VÝZVACH, a ver že sú to tak životne hodnotné informácie, informácie ktoré dokázali odvráiť veľa chorôb a vyriešiť veľa bolestí!

3. ÚLOHA

V 3. úlohe každý deň dostaneš jedno krátke video do 5 minút. Zvládne ho každý aj začiatočník, ktorý je obézny. Cieľom nieje denne cvičiť 30 minút. Z praxe vieme že by to 90% ľudí nerobila. Ale vieme, že ak cvičenie bude jednoduché a krátke, tak si ho zacvičí 9 z 10 ľudí vo VÝZVE.


Samanta vás nenechá pasívnym. Stačí jedna jediná minúta a zahreješ svoje telo, vyplavíš hormóny šťastia, rozfofruješ metabolizmus. Príjmi hneď teraz 1 minutovú výzvu a prekonaj Samantu v ľahsedoch. Správiš ich viac ako Samantha? Koľko ich spravila zistíš vo videu tu: https://youtu.be/aoDyhXuJj8U 

Keď budeš v 1. VÝZVE (6 dní) tak získaš každý deň nové video cvičenie. Vyskladáš si z nich sériu podľa chuti a tvoja kondícia a zdravie bude skvelé. Čo je kľúčové? Ak si na tom kondične lepšie, tieto videá možeš opakovať v sériách a tak si predĺžiš a zintenzívniš tréning. 


4. ÚLOHA

V 4. úlohe dňa sa dozvieš cez video skvelé rady. Sú to rady od certifikovaných koučov zdravého životného štýlu, od lekárov a vedcov. Informácie, ktoré nikde inde nezískaš, sú prístupné výlučne cez VÝZVY.


Nižšie publikované video je šok. Pozrite si a pripravte si vreckovku. Je to veľmi silný príbeh. Ale s dobrým koncom. Počas VÝZIEV budeš mať aj rady, aj inšpiráciu, aj podporu. Využi to a prihlás sa do 1. VÝZVY

5. ÚLOHA


AFIRMÁCIA DŇA PRE LEPŠIU MYSEĽ

Afirmácia je kladné tvrdenie, utvrdenie, ubezpečenie, uznanie, uistenie, potvrdenie pravdivosti, súhlasu, správnosti. Afirmácie pre vás pripravili profesionálni psychológovia, tak aby vám afirmácie fungovali a každý deň ste mali zdravšiu, čistejšiu a pozitívnejšiu myseľ.

Ako treba s afirmáciou pracovať? Prečítaj ju pomaly a hlavne precítene. Je veľmi dôležité aby si si na toto cvičenie vyčlenil(a) pár minút v kľude, a precítila obsah. Premýšlaj nad každým slovom a preciťuj ho.

K afirmácii je vždy pripojený obrázok. Sústreď sa na obrázok a premýšlaj nad obsahom afirmácie. Precíť pozitívne myšlienky pri pohľade na obrázok.

,Prijímam všetky aspekty svojho ,,JA,, a uznávam svoju celistvosť. Som jedinečný a výnimočný človek a zaslúžim si šťastie.

Netrestám sa ustavične za to, čo som neurobil, ale chválim sa za všetko čo som dosiahol.

Viem, že keď sa učím byť šťastnejším človekom, sú šťastnejší aj moji blízki.

Chápem, že šťastie sa nedá kúpiť ani vyhrať, ani dostať alebo vziať, môžem si ho vytvoriť len Sám v sebe.

Na získanie pocitu naplnenia a radosti zo života potrebujem viac žiarive a vysoké vibrácie.

Potešenie mi prinášajú najvyššie vibrácie a všetko, čo povznáša môj život.

Priťahujem si do života veci, situácie a ľudí, vďaka ktorým sa cítim dobre.

Odovzdávam sa najvyšším vibráciám energie svetla a lásky.

Priťahujem ľudí vášnivých, ale nie zlostných... pokojných, ale nie sebeckých... milujúcich, ale nie majetníckych.... Títo ľudia vedľa mňa žijú a udržiavame si vzájomne prospešné vzťahy.

Som odhodlaný vytvárať pravé šťastie a potom si ho udržať.

VÝNIMOČNÝ BONUS "PREMIOVÝ KLUB"

Každý klient, ktorý vstúpi do 1. VÝZVY dostane prístup do Facebook skupiny PREMIOVÝ KLUB. Tak hodnotný obsah snáď nemá žiadna nutričná skupina na Facebooku. Presvedč sa o tom v 2 minutovom videu nižšie. 

PREMÝŠLAJ

Všetko čo tu vidíš a skúšaš zadarmo, stojí vo 1. VÝZVE iba 2,5€ na deň. To je tak máličko, za tak hodnotný obsah. Veď za túto sumu máš ledva jednu kávu v bistre.

Ak vstúpiš do 1. VÝZVY získaš denne:

 • messenger správu od svojho poradcu zdravého životného štýlu
 • koktejl Formula 1 pre sýte zdravé chutné raňajky
 • video recept zdravých raňajok, každý deň iná inšpirácia
 • odborné rady v jedálničku, potravinách, výžive, rady, postupy
 • video na každý deň s profesionálnou trénerkou Samanthou Clayton - vždy precvičíš inú partiu tela
 • denne profesionálne video so špičkovými radami, garantované vedou a výskumom
 • denne funkčná afirmácia od psychológov pre zdravšiu myseľ

Iba 2,50€ denne, stojí to za to? Získať lepšie zdravie, krajšiu postavu, nižšiu váhu, viac energie, chutné raňajky, vedomosti prinášajúce lepší jedálniček, viac sily... O tom je 1. VÝZVA