-1. DEŇ

03.06.2020

BEZPLATNÁ VÝZVA ZDRAVÉHO TELA A MYSLE

VÝNIMOČNÝ BONUS "PREMIOVÝ KLUB"

Práve si si pozrel(a) informácie o Prémiovom klube. Každý klient, ktorý vstúpi do 1. VÝZVY dostane prístup do facebook skupiny PREMIOVÝ KLUB. Tak hodnotný obsah snáď nemá žiadna nutričná skupina na facebooku. Presvedč sa o tom v 2 minutovom videu nižšie.

Toto je tvoj tretí bezplatný deň výzvy. Sme presvedčení že si sa rozhodol(a) vstúpiť do serióznej profesionálnej 1. VÝZVY (6 DNÍ) za mikroplatbu iba 15,55€ (co je iba 2,59€ na deň)

Ak si potrebuješ čokoľvek pripomenúť alebo pozrieť z -3. dňa klikni tu: https://www.7777777.sk/l/den-3free/

Ak si potrebuješ čokoľvek pripomenúť alebo pozrieť z -2. dňa klikni tu: https://www.7777777.sk/l/den-2free/

Cieľom je:

  • aby si začal(a) so zmenou a zdravým životným štýlom
  • aby si spoznal(a) čo sú to VÝZVY
  • aby si si kúpila lacnú a perfektne funkčnú 1. VÝZVU a dosiahol(a) výsledky
  • každý deň budeš mať 5 úloh, ktoré ťa nasmerujú k vytúženým výsledkom

1. ÚLOHA

V úlohe číslo 1. vo VÝZVACH dostaneš každý deň krátke cca 1 minutové video na zdravé raňajky. V každej VÝZVE budeš mať v cene aj Formula 1 koktejlovú zmes, z ktorej si pripravíš zdravé, nízkokalorické prírodné raňajky. Formula 1 obsahuje rastlinné bielkoviny, 25 vitamínov a minerálov, vlákninu. Príprava je za minútku. 
Keďže si v bezplatnom ukážkovom dni a ešte nemáš najlepšie raňajky - Formula 1 k dispozícii, pozri si chutmý video recept na Zeleninovú polievku. Klikni na video nižšie. 


2. ÚLOHA

V úlohe číslo 2. vždy radíme ohľadne výživy. Vo výzvach 1. až 7. sa postupne každý deň dozvieš hodnotné rady a informácie o jedálničkoch, stravovaní, potravinách, nápojoch, výžive. Denne si prečítaš tak hodnotné rady, že tvoje zdravie to výrazne pozitívne ovplyvní. Všetko bude vysvetlené jednoducho a tak aby si to dokázal(a) zaradiť do svojho bežného života.

Praktická ukážka aké rady denne dostávajú klienti vo VÝZVACH

Zdravý recept "CHUTNÝ SYR", opäť rýchlo pripravené za 10 minút, lacné a chutné jedlo, podporujúce zdravie pretože obsahuje veľa bielkovín. Má optimum kalórii tak podporuje udržiavanie váhy. Obsahuje bielkoviny  tj zasýti a človek nehladuje. Ako kombinovať prílohy sa naučíš vo VÝZVACH, sú to kľúčové rady, napríklad ako znížiť glykemický index, či zlepšiť trávenie...

3. ÚLOHA

V 3. úlohe každý deň dostaneš jedno krátke video do 5 minút. Zvládne ho každý aj začiatočník ktorý je obézny. Cieľom nieje denne cvičiť 30 minút. Z praxe vieme že by to 90% ľudí nerobila. Ale vieme, že ak cvičenie bude jednoduché a krátke, tak si ho zacvičí 9 z 10 ľudí vo VÝZVE.


Teraz si pozri video z 2. VÝZVY. Ak ho nezvládneš odcvičiť teraz, nevadí. Ak prejdeš 1. a 2. VÝZVOU tak to zvládneš na 100%. Preto sa prihlás do 1. VÝZVY a tvoja kondícia porastie ukážkpvý spôsobom. 

Tu je sľúbené video na spaľovanie tukov https://youtu.be/50RKwps5pgo 

Keď budeš v 1. VÝZVE (6 dní) tak získaš každý deň nové video cvičenie. Vyskladáš si z nich sériu podľa chuti a tvoja kondícia a zdravie bude skvelé.


4. ÚLOHA

V 4. úlohe dňa sa dozvieš cez video skvelé rady. Sú to rady od certifikovaných koučov zdravého životného štýlu, od lekárov a vedcov. Informácie ktoré nikde inde nezískaš, sú prístupné výlučne cez VÝZVY.


Predstav si že takého megahodnotné video získaš každý deň, proste WOW.  Je to jednoduché, stačí vstúpiť do 1. VÝZVY 

V 2. VÝZVE budú občas aj dlhšie videá. Ľudia nás prosia o ešte viac hodnotných rád, tak im vychádzame v ústrety. Najsť si 30 minút stojí za to. Sú to rady hodné zlata. A ten výsledok vo videu tak to vás posadí na zadok.


Inšpirácie nieje nikdy dosť. Braňo začal ako obézny klient, a dnes školí nutričných špecialistov. Tak ho nadchol jeho výsledok (-20kg, zdravie), že sa začal učiť a dnes patrí medzi najlepších v obore.

5. ÚLOHA


AFIRMÁCIA DŇA PRE LEPŠIU MYSEĽ

Afirmácia je kladné tvrdenie, utvrdenie, ubezpečenie, uznanie, uistenie, potvrdenie pravdivosti, súhlasu, správnosti. Afirmácie pre vás pripravili profesionálni psychológovia, tak aby vám afirmácie fungovali a každý deň ste mali zdravšiu, čistejšiu a pozitívnejšiu myseľ.

Ako treba s afirmáciou pracovať? Prečítaj ju pomaly a hlavne precítene. Je veľmi dôležité aby si si na toto cvičenie vyčlenil(a) pár minút v kľude, a precítila obsah. Premýšlaj nad každým slovom a preciťuj ho.

K afirmácii je vždy pripojený obrázok. Sústreď sa na obrázok a premýšlaj nad obsahom afirmácie. Precíť pozitívne myšlienky pri pohľade na obrázok.

Som plný lásky, ktorú rozosievam ďalej. Láska je pre mňa hnacou silou. Milujem sám seba a som na seba hrdý. Zaslúžim si byť milovaný. Láska napĺňa môj život. Otváram svoje srdce láske. Každý deň ku mne prichádza láska. Som vďačný za každý prejav lásky. Ďakujem, že som vždy obklopený láskou. Môj partner mi je najlepším priateľom. Mám partnera, ktorý ma bezhranične miluje. Môj vzťah je pevný, úprimný a plný dôvery. Môj partner je mojou oporou. Môj partner mi prejavuje lásku každý deň. Som vďačný za môj partnerský vzťah. Každý deň som vďačný za môjho partnera. S partnerom tvoríme harmonický vzťah. Moje srdce je otvorené pre lásku. Zaslúžim si láskyplné vzťahy. Som obklopený priateľmi, ktorí ma milujú.

PREMÝŠLAJ

Už netreba špekulovať, premýšlať, proste vieme že si rozhodnutý/á a ideš do 1. VÝZVY a nasledujúcich 6 dní venuj svojmu zdraviu tela a mysle. 

Kontaktuj svojho poradcu, ktorý ti umožnil sledovať 3 úžasné bezplatné dni pred výzvami. Dohodneš s ním podmienky, zodpovie ti na všetky otázky. Hurá smer zdravie a šťastie.