Herbalife členstvo

Začnem kľúčovou vetou. Herbalife členstvo chce takmer každý klient. Prečo? Pretože má iba výhody a žiadne nevýhody. A tie výhody sú veľmi veľké.

Pre koho je VHODNÉ Herbalife členstvo:

Ak odpovieš na jednu z nasledujúcich informácii "áno" , potom odporúčame vybaviť členstvo.

 • chceš dlhodobú zľavu 25% na herbalife produkty
 • ak chceš veľkú objemovú zľavu 35-42%
 • ak si chceš sám objednávať produkty cez oficiálny eshop, kedykoľvek, čokoľvek, 24/7
 • ak si chceš objednávať produkty v zahraničí v 90 štátoch sveta
 • ak si chceš privyrobiť predávaním (možnosť, nie podmienka)
 • ak chceš začať podnikať a robiť nutričný biznis (možnosť, nie podmienka)
 • ak chceš využiť mlm a budovať pasívny príjem (možnosť, nie podmienka)
 • ak chceš pomôcť priateľom a známim získať výhody členstava so zľavami 25-50%
 • ak sa chceš zúčastniť oficiálnych Herbalife školení (klik) (možnosť, nie podmienka)
 • ak sa chceš zúčastňovať školení a akcií organizovaných pre členov a distribútorov (možnosť, nie podmienka)
 • ak chceš získavať promo odmeny, darčeky, bonusy, motivácie pre členov


Pre koho je NEvhodné Herbalife členstvo:

 • chceš odoberať herbalife produkty krátkodobo
 • nemáš bankovú kartu (členovia platia iba kartou, i keď je možnosť aj osobného vkladu vo VUB banke)

Ako získaš Herbalife členstvo?

Členstvo ti vybaví tvoj poradca, alias dodávateľ produktov, tj človek ktorý sa o teba stará. Ak si klient Braňa alebo Peťky, kontaktuj nás (klik tu)

Je možné, že registrujúci distribútor má individuálne podmienky aby ti vybavil členstvo. Napríklad musíš u neho spraviť niekoľko objednávok, alebo istý obrat, prípadne dať referencie na ľudí z ktorých vzniknú klienti.

Dobre si zváž u koho sa zaregistruješ! Následná zmena už nieje možná. Človek u ktorého sa zaregistruješ má z tvojho nákupu celoživotnú odmenu, províziu. Dobrý poradca ti bude dlhodobo radiť a starať sa o tebe. Neregistruj sa u človeka, ktorého nepoznáš! 

Stáva sa, že ľudia sa zaregistrujú u človeka, ktorý sa potom o nich nestará, alebo im nevie pomôcť s rozbehom biznisu, či im nevie poradiť odborne ohľadne výživy. Zmeniť takýto stav je možné, ale veľmi komplikované a trvá to viac ako rok, preto si to dobre premyslite.


Má členstvo podmienky?

Je to veľmi seriózna firma a do ničoho člena nenúti. Ak predávaš či robíš biznis musíš dodržiavať etické pravidlá, a byť lojálny voči firme. Iné podmienky nie sú.

Nemusíš robiť žiadne minimálne obraty, nákupy. Ak budeš mať 0 nákupov počas roka, nik to nebude riešiť. 

Nemusíš chodiť na žiadne školenia, semináre, akcie, je to dobrovoľné. Akcie a vzdelávanie je na špičkovej úrovni, učia najlepší z najlepších. Vstupenky sú lacné a dostupné pre každého.

Nemusíš nič predávať. 80% členov využíva členstvo kôli lacnejším nákupom, prípadne koli nutričnému vzdelávaniu, ale nemá kientov a nič nikomu nepredáva. Predávať, privyrábať si, podnikať je možnosť, nie podmienka.


Aká je cena získania a vybavenie členstva Herbalife?

Aktuálna cenníkové cena za vstupný registračný balík (HMP-herbalife member pack, viď obrázok nižšie) je iba 52€ + 3€ doručenie kuriérom. Je to jednorázový poplatok. Hodnota balíku je 80€, takže už iba jeho kúpov získavaš.  V cene registračného balíku je:

 • 1ks 550g koktejl vanilka
 • 1ks taška
 • 1ks profišejker
 • 1ks sada broźurok a printových informácii

Herbalife členstvo je doživotné. Ročný administratívny poplatok je 11€. Platí sa každý rok k výročiu založenia členstva. Ak by si dosiahol pozíciu supervízor s najväčšími výhodami, tak ročný poplatok je 73€. Ak by si neuhradil obnovovací poplatok, členstvo sa zablokuje ale nestratíš ho. Po uhradení bude obnovené.Pozrite si Biznis IQ, webinár ktorý podrobne vysvetluje čo to je členstvo, jeho výhody, zľavy a benefity. Naviac spoznáte možnosť ako si privyrobiť pár sto euro mesačne alebo nízkonákladovo rozbehnúť biznis s možným prímom v tísicoch mesačne.


Aké sú zľavy pre členov?

Každý člen okamžite získa 25% cenovú zľavovú hladinu. Tj už nikdy nebude nakupovať za odporúčané koncové ceny. Nákup môže robiť kedykoľvek, koľko krát chce, a nakúpiť môže aj iba 1ks. 

Aktuálny cenník je k dispozícii na www.myherbalife.com do ktorého má prístup každý člen.

členovia ktorí majú 25% zľavu celý život, ale je možnosť získať aj 35%, 42% či 50% zľavu!


Ako získať 35% doživotnú zľavu?

Ak objednáš v jednej objednávke 500 bodov, čo je nákup za cca 550€, tak automaticky už tieto produkty nakúpiš na 35% zľave, čím šetríš peniaze a zároveňzískaš doživotnú 35% zľavu pre ďalšie nákupy. Potom už máš zľavu stále 35% aj od 1ks. 

Čo to je 500 bodov? Produkty sú obodované, napríklad Koktejl 23,95b, Aleo 24,95b Vláknina 9b... Tvoj poradca (človek čo ťa zaregistroval a vybavil ti členstvo), ti poradí optimálny výber produktov a ich počet. 

Túto možnosť, získať doživotné 35% zľavy využije 80% členov. Je to veľmi výhodne. Odporúčame to každému členovi.


Ako získať 42% jednorazovú zľavu?

Ak objednáš v jednej objednávke 1000 bodov, čo je nákup za cca 850€, tak automaticky už tieto produkty nakúpiš na 42% zľave, čím šetríš peniaze a zároveň získaš doživotnú 35% zľavu pre ďalšie nákupy. Potom už máš zľavu stále 35% aj od 1ks.

Tvoj poradca (človek čo ťa zaregistroval a vybavil ti členstvo), ti poradí optimálny výber produktov a ich počet. Je to najvýhodnejšia možnosť, najvyšia možná klientská okamžitá členská zľava. Najväčšia úspora peňazí,


Obrázok nižšie vysvetluje LEVELY, tj. ako klient môže postupne získať zľavy na produkty. Členstvo má najlepšie ceny. 

TIP: registruj sa na člena a využi 500b. alebo 1000b. veľkoobchodný nákup s 35% alebo 42% zľavou a získaním doživotne 35% zľavy na čokoľvek od 1ks. Objednaním 500 alebo 1000b okamžite preskakuješ levely 1-5 a skočiš okamžite na 6 alebo 7 level. Výborná skratka, však?


Porovnaj si ceny bežného klienta na koncovej cene voči členovi na 25%, 35%, 42% či 50% cenovej hladine. 

Za TOP7 produktov zaplatíte na koncovej cene 209€ a člen 112-160€. To je na 7ks produktov 40-97€ úspora! Ak by ste každý mesiac kupovali top7 produktov, tak za rok ušetríte 480€ až 1164€! Byť členom sa oplatí, však?


Chcem si privyrobiť alebo rozbehnuť biznis, ako mám postupovať?

Každý člen má právo predávať a budovať členov, mlm distribučnú organizáciu. Odporúčame ti učiť sa od svojho upline, distribútora, poradcu. Jednoznačne radíme stať sa členom VIP BIZNIS KLUBU, kde sa naučíš ako na to, ako získať klientov, ako predávať, ako budovať tím. Informácie klik tu.

Ak patríš medzi 95% klientov čo majú záujem o členstvo, kontaktuj nás TU.