BLOG

denne aktualizované informácie zo sveta Herbalife zdravého životného štýlu 

40 strán časopisu TADAY máte od dnes k dispozícii aj vo formáte obrázkov. 40 obrázkov vo vysokej kvaliete môžete použiť napríklad na sociálne siete, poslať známemu, klientovi či potenciálnemu klientovi. Stačí si otvoriť GRAFICKÚ DATABÁZU, stiahnuť si obrázky ktoré potrebujete a použiť ako potrebujete.

Do databázy grafiky pridaných 33 produktových štítkov. Máte k dispozícii na jednom mieste prehľad produktov, ich zloženie, dávkovanie, účinky produktov a všetky legislatívne informácie. Produktové štítky sú v členskej sekcii tu: GRAFIKA

Čo je proteín, prečo ho potrebujete a koľko ho potrebujete? David Heber, Ph.D vysvetľuje význam proteínov. Čo to je, prečo ho potrebujete, koľko ho vaše telo potrebuje a ako zabezpečiť dostatočný prísun proteínov vo vašej každodennej strave. Bez ohľadu na to, či chcete schudnúť, nabrať hmotnosť, alebo sa výživne stravovať, význam proteínov je väčší...

Obsah portálu www.7777777.sk sa pravidelne rozrastá. Dnes okrem iného pribudli ďalšie užitočné linky pre členov VIP BIZNIS KLUBU. Tieto ucelené informácie, tak poskytnú členom hodnotné informácie vďaka ktorým si zarobia viac peňazí, získaju viac klientov, naplnia potrebné kvalifikácie a získaju vyhlásené promo. Tu sú linky (klik)

Bronzová úroveň: dosiahnite aspoň 3.000 TVP mesačne v ktorýchkoľvek 3 mesiacoch počas kvalifikačného obdobia.

MENÍME SA PRE VÁS!Pre vaše pohodlie už niekoľko mesiacov fungujenový komunikačný kanál Online podpora.OD 1. DECEMBRAKLASICKÝ E-MAILOVÝ KONTAKTSk.orderline@sk.dsv.comNAHRADÍ ONLINE PODPORA Pokiaľ ste ho ešte nepoužili, skúste to čo najrýchlejšie, ešte dnes !