BLOG

denne aktualizované informácie zo sveta Herbalife zdravého životného štýlu 

John Agwunobi sa stal novým generálnym riaditeľom Herbalife Nutrition, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti výživy. Na tejto pozícii vystrieda Michaela Johnsona, ktorý odchádza do dôchodku po 17 rokoch pôsobenia v spoločnosti.

S potešením vám oznamujeme spustenie nášho NOVÉHO webu: HN Content!Je to kompletná knižnica Herbalife Nutrition pre všetky vaše marketingové potreby: od sociálnych médií, sprievodcov štýlov, tlačových materiálov až po najnovšie oficiálne zásady značky a ďalšie. Je rýchly, ľahko použiteľný a je prístupný na akomkoľvek zariadení: (dokonca aj na...

ÚPRAVA CIEN 2020 SLOVENSKÁ REPUBLIKAVážení Členovia,Herbalife Nutrition poskytuje tie najlepšie výživové produkty na trhu tým, že investuje do výskumu a vývoja, a to použitím tých najkvalitnejších surovín a výrobných procesov.Po analýze trhu a vzhľadom k miere inflácie, by sme vás chceli informovať, že od dnešného dňa 26.2.2020 došlo k zvýšeniu...

V čísle 3, v mesačníku Slovenka-Zdravie rodiny sa môžeme znova pochváliť, akí sme svetoví! Časopis bude k zakúpeniu už od zajtra, 25.2.2020 na určitých trafikách.

Veľmi úspešná videoséria je na svete. Stálo to za to a vy máte TOP 10 produktov profesne a eticky predstavených spolu s kľúčovými výhodami, účinkami a dávkovaním. Každé jedno video bolo v pravidelnom čase uvedené v skupine PRÉMIOVÝ KLUB.

Vedel si o týchto materiáloch? Vieš kde to hľadať a odkiaľ to získať. To ani vedieť nepotrebuješ. Ak si členom VIP BIZNIS KLIBU - všetko máš na jednom mieste.

Touto vetou čitateľov upúta týždenník Slovenka, v ktorom Herbalife Nutrition Slovensko umiestnil dvojstranový článok o procese výroby a kvalite produktov. Týždenník bude k zakúpeniu už v pondelok 3.2.2020, tak sa nezabudnite zastaviť v najbližšej trafike!Pripravili sme si pre Vás prvú videosériu z kategórie TOP 10 Funkčných potravín. Túto videosériu, môžete sledovať vo Facebookovej skupine Prémiový klub.
Od 30.1. každý deň pridáme jedno video o fukčnej potravine v čase 20:00.

Pre členov VIP BIZNIS KLUBU práve zverejnený špeciálny VIDEO NÁVOD. 22 minutové video graficky detaelne vysvetlujúce ako zarobiť z registrácii. Tak jednoducho a logicky že to pochopí aj začínajúci nováčik či klient.

Pre členov VIP BIZNIS KLUBU práve zverejnený špeciálny VIDEO NÁVOD. 18 minutové video graficky detaelne vysvetlujúce ako získať za 50e hodnotu 100e. Taj jednoducho a logicky že to pochopí aj začínajúci nováčik či klient.

Je čas...

31.12.2019

Je čas pozrieť sa na predchádzajúcich 12 mesiacov a uvedomiť si, ako sa všetko zmení za rok.